OXO Creative Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı

Kurumsal Site + Google Ads

Kurumsal Site, dünyanın en popüler HTML, CSS ve JS kütüphanesi olan Bootstrap kullanılarak hazırlanmış, yönetim paneli yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen bir hazır site yazılımıdır. 2013 yılında başlanan piyasaya sürülen bu yazılım, müşterilerin istekleri dikkate alınarak bugüne kadar geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam etmektedir.

Kurumsal Site yazılımımızı diğer hazır site yazılımlarından ayıran en önemli özellik, yeni eklenen özelliklerden tüm kullanıcıların faydalanıyor olmasıdır. Sürüm güncellemesi yayınlandığında, bu güncellemeden tüm müşteriler ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Güncelleme için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 

Kurumsal Site Özellikleri

Kurumsal Site, birçok sektöre yönelik geniş bir çerçeve sunan bir hazır site yazılımıdır. Özellikle işletmelerin ihtiyaç duyabileceği bir dizi özelliği içerir. Sayfalar oluşturabilir, hizmetleri ve ürünleri listeleyebilir, ekibinizi tanıtabilir, fotoğraf ve YouTube videolarını paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, ziyaretçilerin ilgisini çekmek için haberler, blog yazıları, sıkça sorulan sorular gibi çeşitli içerik türlerini kullanabilirsiniz. Güven oluşturmak için referanslarınızı paylaşabilirsiniz. Bu sayede, işletmenize özgü, zengin içeriklere sahip bir internet sitesi oluşturabilirsiniz.
 

Fiyatlandırma

Hosting hizmetini bizden aldığınızda, domain, hosting, SSL sertifikası, kurumsal e-posta, Google Search Console, Analytics ve Ads kurulumları dahil ilk yıl 5.600,00 TL yerine 4.000,00 TL ödersiniz. Eğer daha önce bir alan adı almışsanız, alan adı ücreti bu fiyattan düşülecektir. Ayrıca, hosting hizmetini bizden aldığınızda, ilerleyen zamanlarda gelecek güncellemelerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Eğer hosting hizmetini kendi hesabınızda takip etmek istiyorsanız, Kurumsal Site yazılımının sorunsuz çalışması için gereken hosting özelliklerine sahip firmalardan birinde sizin adınıza bir üyelik açar, sitenin kurulumunu tamamladıktan sonra hesabı size teslim ederiz. Bu seçenekte, ilk yıl 5.600,00 TL ödersiniz. Sonraki yıllarda yenileme ücretlerini hizmet aldığınız firmaya yapmanız gerekecektir. Hizmetler sizin hesabınızda olacağı için güncellemelerden faydalanamaz ve yenileme işlemlerini sizin takip etmeniz gerekir.
 

Domain ve Hosting

Domain, internet sitenizin adresidir. İnternet üzerindeki ev veya işyeri adresiniz gibi düşünebilirsiniz. isletmeadi.com bir domain örneğidir. Domainler, kullanıcıların daha kolay hatırlayabileceği şekilde metin tabanlı adlardır ve genellikle belirli bir süre için kiralanır.

Hosting, bir internet sitesinin internet üzerindeki evi gibidir. İnternet sitenizin dosyalarını depolayan ve ziyaretçilerinize erişim sağlayan bir hizmettir.

İnternet sitenizi Kurumsal Site yazılımımızla açmak istediğinizde, domain ve hosting gibi hizmetler için ayrıca ücret ödemezsiniz.
 

SSL Sertifikası

SSL Sertifikası, internet üzerindeki bilgileri şifreleyen bir dijital güvenlik belgesidir. Bir internet sitesinde SSL kullanıldığında, kullanıcıların verileri güvende olur ve bilgi iletimi daha güvenlidir. SSL, internet sitelerinin "HTTPS" olarak başlayan güvenli bağlantıları kullanmasını sağlar, böylece internet üzerindeki iletişim daha güvenli hale gelir.

SSL Sertifikası bir internet sitesi için zorunlu olmasa da, SSL Sertifikası olmayan siteler tarayıcılarda "Güvenli Değil" uyarısı alabilir. Bu uyarı, kullanıcıların çoğunluğunun siteden ayrılmasına neden olabilir. Bu nedenle, yayına aldığımız tüm sitelerde ilk olarak SSL Sertifikası kurulumunu gerçekleştiririz ve bu hizmet için ek bir ücret talep etmeyiz.
 

Kurumsal E-Posta

Kurumsal e-posta, bir işletmenin kendi alan adını kullanarak oluşturduğu e-posta adresidir. info@isletmeadi.com, adsoyad@isletmeadi.com gibi adresler kurumsal e-posta örnekleridir. Bu, profesyonel bir izlenim bırakmanın yanı sıra güvenli bir iletişim sağlar.

İşletmeler için kurumsal e-posta adresinin önemini biliyoruz. Bu sebeple, Kurumsal Site kullanıcılarına kurumsal e-posta hesaplarını oluşturmaları ve kullanmaları konusunda ücretsiz destek hizmeti sağlıyoruz.
 

Google Search Console ve Analytics Kurulumu

Google Search Console ve Analytics, internet sitenizin performansını izlemenize yardımcı olan önemli araçlardır. Search Console, arama sonuçları ve dizinleme durumu hakkında bilgi sağlarken, Analytics, ziyaretçi istatistikleri ve kullanıcı davranışı hakkında detaylı veriler sunar.

Kurumsal Site kullanıcıları için Google Search Console ve Analytics kurulum hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyoruz. Kurulum sonrasında internet sitenizi daha iyi yönetmek ve geliştirmek için gerekli olan bu araçları kullanabilir, sitenizin performansını daha yakından takip edebilirsiniz.
 

Google Ads Kurulumu

Google Ads, işletmelerin ürün veya hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları bir reklam platformudur. Google Ads sayesinde, arama motoru sonuçlarında, YouTube videolarında, Gmail'de ve diğer web sitelerinde reklamlarınızı potansiyel müşterilere gösterebilirsiniz. Belirlediğiniz anahtar kelimelerle ilişkili olarak reklamlarınızı hedefleyebilir ve bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Google Ads, reklamlarınızın performansını takip etmenizi ve kampanyalarınızı yönetmenizi sağlayan kullanıcı dostu bir araçtır.

İnternet sitenizi açtıktan sonra Google Ads reklamlarıyla potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmak istiyorsanız reklamverenler için hazırladığımız bu paketi tercih edebilirsiniz. Sizin için reklam hesabınızın kurulumunu yapalım ve potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşın. 

Ara Mesaj At